Lekarze Police

lekarz Paweł Jakszuk

72-010 Police

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Joanna Bochnak

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Miłosz Leciej

72-010 Police

Po kilku zmianach lekarzy trafiłam do dr Lecieja. Jest on młodym, ambitnym i wyrozumiałym doktorem, który do dzisiaj moje leczenie. Jestem mu bardzo wdzięczą, że polecił mój przypadek dr Kusakowi, który wykonał zabieg. Bardzo polecam leczenie, ponieważ jest lekarzem który ma wiele cierpliwości i poświecą dużo czasu. Oby więcej takich kardiologów.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Rafał Bielawski

72-010 Police

Lekarz z powołania, oddany pacjentowi, potrafi słuchać i tłumaczyć, troszczy się o pacjenta. Stawia trafne diagnozy, ale nie udaje ,że wie wszystko. To sztuka, przyznać się ,że nie wie się wszytskiego i pytać innych kolegów. Potrafi przyjąć po godzinach, dzwoni do pacjenta do szpitala, by dowiedzieć jak się czuje. Jestem pod wrażeniem> dawno nie spotklałam się z takim lekarzem pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Danuta Jagielska

72-010 Police

Lekarz który leczy mnie od lat, a od 6 lat i moje dzieci. Nigdy się nie zawiodłem. Podczas wizyt spotykam się z wszystkim czego mogę oczekiwać od lekarza. Kompetencja, uprzejmość, empatia, osobiste podejście. Wcielenie nowoczesnej medycyny + wrażenie osobistej więzi z pacjentem. Ukłony i wyrazy wdzięczności.

lekarz Aneta Fronczyk

Internista, Diabetolog

72-010 Police

Brak możliwości rejestracji na kolejną wizytę, zarówno bezpośrednio po wizycie u pani doktor, jak w ciągu następnych dni (podobno brak rozpiski od pani doktor ,na kiedy można rejestrować)Dodzwonienie się do rejestracji w ciągu następnych dni, można porównać z cudem.

lekarz Krzysztof Gutowski

72-010 Police

Pan Doktor składał mnie "do kupy" już kilkukrotnie. Pełen profesjonalizm i wzorowo wykonane zabiegi takie jak rekonstrukcja ACL czy operacja Bristow-Latarjet. Polecam z pełną świadomością
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Olesia Krywa

72-010 Police

Pełen profesjonalizm, ciepła, rzeczowa, zawsze słucha pacjenta, nigdy nie odsyła z kwitkiem, zawsze uśmiechnięta, nigdy nie "zmęczona" zawsze dla pacjenta, bo my dla Pani doktor jesteśmy najważniejsi. Jestem zadowolona z Pani doktor jako pacjentka dorosła ale również jako mama malutkich dzieci. Moje dzieci chodzą do Pani doktor z chęcią, nie boją się.
Opinia dodana przez: Karolina Lipińska

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

Rafał Jędrzejczyk

ZOZ CONSULTA s.c.
Chodkiewicza 11
72-010 Police

Takich lekarzy, jak Pan Doktor Rafał Jędrzejczyk, to w dzisiejszych czasach można ze świecą szukać. Pan doktor pełen empatii, bardzo profesjonalnie zajął się moją mamą. Tuż przed plandemią praktycznie w trybie natychmiastowym przyczynił się do likwidacji bardzo mocno posuniętej zaćmy, dzięki czemu znowu zaczęła widzieć świat we wszystkich jego kolorach, a teraz dał Jej "kopa" przy wylewie w oku, żeby natychmiast zajęła się problemami kardio (mama starej daty i ciężko ...
Opinia dodana przez: Córka Eli M.

lekarz Mirosława Kasperska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Police

Miła, sympatyczna, nie ma problemów z wystawianiem skierowań na badania jak to niektórzy, poleci lub odradzi konkretnego specjalistę, przykłada się do problemu pacjenta

lekarz Grzegorz Jamro

72-010 Police

Zdecydowanie odradzam z czystym sumieniem, jeżeli zależy Państwu na zdrowiu oraz na zadowalającym efekcie operacji. Operacja pełnej plastyki nosa została przeprowadzona w 2019 roku w klinice Beauty Group w Szczecinie przez doktora Grzegorza Jamro i uważam że była to najgorsza decyzja jaką podjąłem. Kosztowała mnie 13 tyś.zł. Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać. Od operacji minęło ponad 2 lata a mój nos...wygląda fatalnie, szczególnie pod względem estetycznym. Już ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Weronika Witkowska

Lekarz rodzinny

72-010 Police

Doskonała internista. Dąży do znalezienia przyczyn choroby. Doskonale potrafi wyleczyć dolegliwości.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Tomasz Żabski

Spółdzielców 85
72-010 Police

Cudowny lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.Jak leczyć lub wyrywać zęby tylko dr Tomasz szczerze polecam (stomatologia na Leśnej w Wałczu)
Opinia dodana przez: Marcin K.

dr n. med. Andrzej Borowiecki

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Super lekarz. Po operacji tarczycy ,wszyscy oglądający moją szyję zachwycali się mistrzostwem wykonania. Po dwóch tygodniach prawie nie widać blizny. M.G.

dr n. med. Maciej Miernik

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Byłem u dr. Miernika wczoraj z wielkim ropniem na lewym udzie. W poniedziałek po świętach obdzwoniłem wszystkie przychodnie i nigdzie się nie dostałem, najbliższe terminy na połowę stycznia. W końcu pojechałem do Przychodni Lancet. Pan dr Miernik , bardzo uprzejmie przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta. Gdy nadeszła moja kolej ropień został znieczulony, przecięty, oczyszczony i opatrzony, wszystko błyskawicznie, fachowo, z uśmiechem na ustach. Wielkie dzięki Panie Doktorze :-)))))))
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Violetta Łapko

Pulmonolog, Pediatra

Police

Super lekarka godna polecenia z czystym sumieniem!!!!

lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

Police

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Wolska-Poręba

Przychodnia Lekarska "SPEC-MEDICA"S.C
ulica Siedlecka 20C
72-010 Police

Jestem z całą rodziną zapisana do pani doktor od wielu lat, jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej,zawsze pomocna, można o wszystko zapytać, dzięki pani doktor w porę zdiagnozowano u mnie raka,a teraz uratowała życie mojego męża, dziękuje bardzo
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Knap

72-010 Police

Prowadziłam fizjologiczną ciążę u Pani Ewy i jej asystentki. Poród bez znieczulenia był dla mnie naprawdę niczym w porównaniu do prowadzenia ciąży w tym gabinecie. Pani Ewa nawet nie pozwalała mi samej wybrać następnego terminu wizyty.Jak zadałam jakieś pytanie związane z ciąża czy lekami, które uważała za głupie to potrafiła na mnie nakrzyczeć. Czułam się jak przedmiot, który nie ma prawa decydowania o losie swoim i dziecka. Pani Ewa na ...
Opinia dodana przez: rozczarowana